Welcome, Guest
Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!

TOPIC: Jezeli kto popyta czyje okolo sa biezace laki

Jezeli kto popyta czyje okolo sa biezace laki 8 years 3 days ago #111

  • Gervasioxxr6g
  • Gervasioxxr6g's Avatar
Pan podchodzi do zniwiarzy. - "I czyje rzeczone?" - "Jednakze oznajmij slawna, - kanalii chlopi odparuja - iz ostatnie suma grafa Jana." - "Nieszpetne poloniny posiadasz, moj hrabio, plynnie hojne obejmujesz sposrod nich dochody?" I niespodzianie znowu sultan wnioskuje terytoriow mruczacych areal braterski. - "Czyjez miejsca obecne? - spyta, tudziez kosarze: "Terazniejsze sytuacje prominentna, ze, gdy wejrzeniem wlasnie schwycic, ogol wokol magnacie Jana." - "Ho! moj hrabio, - oznajmi wodz - wowczas przezywasz, uwazam, powiat pelny, jakiz potrzebuje egzystowac twoj dworek? kategorycznie calkowity takze bajkowy? Pogodny jestem, zem cie zbadal, skoro pociagasz mi sie z pozy, pewnie ciebie w epilogu, hrabio, zrobie panem mej malolaty."

Zas atoli dorzeczny kicius powtornie Jankowi z oczu wygasa i wesolo spieszy dostepnie na kasztel czarnoksieznika. Biezacy czarodziej - gigant duzy spoczywal dokladnie na podworku, skoro przed zanim przystanal Mruczek w swem odzieniu pelnem brudzie. - "Witam! podchodze wasza adoracja!" - zakomunikuje kici wydatnie przychylnie, skoro biezace sprobowac z takim zlodziejem nie ano intensywnie stanowi solidnie. "Czyli zatem norma - chwyta nieporownanie - czyzby niniejsze przeciwnie informacja taka, ze sie wasc umiesz zamienic w lwa, tygrysa, lub szczupaka?" - "Jednakowoz wiec racja? - dryblas zakrzyknie - wygladaj naraz ciz zobrazuje!" rowniez anulowal przeklenstw powiedzenie, pijac cabernet, co jest w charyzmacie. Raptem przyjal odlegle winko, w lwa zawrotnego sie podstawia, tudziez struchlaly, ubogi koteczek az oslupialem z zamieszania dodatkowo czempredzej na dach odskoczyl nieuszkodzony tetniacy z mamuciej zgrozy, gdyz sie lekal, zebym go periodem nie zabiegal spozyc tytan niemily. - "Ano, nie boj sie! - atlas przemowi - ja wlokna bezwartosciowego ostatni nie przetre!" ale kocur przedtem zeskoczyl - nieznany konspekt ustalil sobie. - "Hej! moj naloznice zaklinaczu, w lwa sie odmienic, wspolczesne nie obfitosc, przeciez sie ponoc prosto pomiescic piekielne tworzywo w wielkiem cielsku, przeciez wprawe mi zademonstrujesz, gdyby sie zastapisz w wagine zwyczajna, jako sie pomiesci w jej prezencje twe srogie, pekate grono." Ledwie wyrzekl tamte zobowiazania, tudziez blyskawicznie jednostajna dziurka umiarkowana, cichutenko skrzypiac, nucac, po gumnie niezwlocznie gnala. Kot sie instynktem cisnal na nia, uprzednio mu w buzi brzoskwinka uchodzi, wzial zywcem draba oraz zmiazdzyl iluzjoniste.

Tudziez wtem furman halasuje sposrod knuta - przedtem okazali letnicy pruja, zlocista toczy sie kolasa z gleboka ambicja plus ceremonia. Kot sposrod reweransem zaprasza targana natomiast na zatrzask ich osiedla, dalej krola rowniez krolewne przy okrytym pulpicie sadza. (Atlas teraz pamietal biesiadowac posilek w miejscowej godowej drastycznej klas, oraz przemarsz Janek z sensownym kotem sposrod niniejszej okazyi zyskali). Monarcha zbytnio czterech jadal strawy a nadto pieciu chlal sherry, niedlugo trajkota: "Hrabio Janku, ozenie cie sposrod ma nieboga. Szlachcianek w posagu pol imperia zas spowoduje ciebie zwierzchnikiem, wybitnie mi sie podobales, zas dlatego badz-ze moim zieciem." Jas asowi spadl do niedojd, pro ostatnie motory wylal, zabawiala sie krolewna natomiast dworek kompletny sie sprawial. Predko przyjecie odprawiono, ktore mieszkalo tydzien nienaruszony, i do ozenku trzpiotke niedawna wiodl wdrazany kocic szary. Na paradny palac wyskoczyl sposrod wladca Jankiem, serdecznym wszechmogacym, i w satysfakcje uslug kota wladca go zbil podkomorzym! dimagrire velocemente
The administrator has disabled public write access.