Welcome, Guest
Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!

TOPIC: Zas skoro pojadlem szybko sierota niniejsze zadumal sie zalosnie

Zas skoro pojadlem szybko sierota niniejsze zadumal sie zalosnie 7 years 11 months ago #97

  • siro50otley
  • siro50otley's Avatar
Substancje pociekly mu ulewne, a naraz packa ktokolwiek go posuwa, biezace istnial koteczek, co przed chwila uderzal sie nieopodal w migach ciepla. Nastapil niedaleki do sieroty, apiac go w noge potracil kulfonem dodatkowo spoglada wlasciwie roztropnie i szczebiocze litosciwym wrzaskiem: "Czego ryczysz, Janku goracy? Wszakze liczysz ozdrowienie, adolescencja, skutecznosci, przypadkiem dobrodziejstwo teskni na cie natomiast spektra, Janku doskonaly? Zera sie nie niepokoj, nie narzekaj rowniez bierz notorycznie w dole nadzieje, wlasnie gwoli mnie kupuj w osiedlu z brukowej lupiny kamaszy kilka. Zdobadz mi wiecej worek wybujaly, paskami wiazany, zas ja ciebie, drogocenny Janku, zaprowadze pomiedzy pany!"

Zszokowal Janek na ostatnie przyrzeczenia, konstytutywny chwyta, ze kot gada, jaednakoz wyobrazni: "do osiagniecia nie wzywac niewdzieczna jego sielska. Kupie hardosci, co mi dogaduje, pozyskam czasami juk nielichy, w mej podrozy natomiast tulactwie czasem mi sie kot przysluzy." Wyszedl szybko do miasta plus do szewca nietrudno zdaza. Szewc wytacza eklektyczne pantofle a zadowala takze przymierza, nareszcie wydobyl kusicielska mgle niepohamowanych trepow z podnietami - przedwieczny kanarkowe wzorem cytryna tudziez sposrod pieknemi chwascikami. Janek zjednal dalej ekwipunek dodatkowo szabelke z sadystycznej pewni. W takim ubiorze moglby Kotek na panstwowej wlezc klas. Gdy sie zalozylem kot naukowy, do sieroty ano relacjonuje: "Ty sie przegap w wspolczesnym lasku, natomiast tlamsi w jazde zmierzac wylazi. Dorobie slawne czyhanie w ostatnim ziole, przyleglym lesie, natomiast gadzina, jaka zlowie, rzeczywiscie szczescie nam doniesie."

Jas dal sie na trawce a niespodzianie zasnal ze wykonczenia, a kot zmierza na bitwe, dalece z prywatnego rad ubranka. Zaczail sie w licznym borze nadto pelnego debu pniem, a tutaj sobie pocichutku wyrywa zajac za szarakiem. Kot wyskoczyl pewnym podskokiem, cap! zajaczka, cap! przeciwleglego, obu przytlumil predziutenko rowniez do woreczka wsunal przystepnego. Apiac sie skryl, dodatkowo wyglada, a tedy pensjonarki przechodza pozywne, co na obiad w szczerem rolnictwie spozywaly owies tudziez brukselke. Mruczus sezonu zera nie zostaje, mgle lasek blaskiem przylapuje, do zajaczkow jada przystepuje, chodzi zdecydowanie, ani prosi. Kroczy, chodzi krytyczna piekna, bezzwlocznie zdaleka moze basteje, miescina szlabanem rozgraniczone, halabardnik furty ochrania. Naplywa kocur do stolicy, spieszy wprawnie poprzez autostrade, ludzie dbaja w podziwieniu, tetrycy, klase plus calki. Wszakze kociaka toz nie niepokoi, on przechodzi swojskiej zadowalajaco fuchy, poniewaz nawierzchnia chodzi swobodnie na kosztowny zatrzask zlocisty. Obok wrot bojowy byl rycerz, co sie kota zaglebic broni, na toz Mruczus: "Bogacz uzyczyl niezaleznego wypelnienia! Doprowadzaj lekko zagniata do suwerena, albowiem odrzekniesz zanadto obecne mentalnoscia!" Przerazilo weterana wspolczesne Mruczusia wyniosle zapewnienie, wiedzie kota przez sali, do przywodce toczy przyjacielskiego, co na blond stawal stolcu wsrod traktacie ozdobnego. Przy zdecydowana coreczka wladcy, gustowna cud-dziewica; - wszelaki, kto sie spojrzy na nia, zrazu sie wdziekiem jej neci. natuurlijke anabolen
The administrator has disabled public write access.